Zaloguj sięRejestracja
 

Dla partnerów

Wydawnictwo TAXPRESS s.c. jest jednostką organizacyjną nie mającą osobowości prawnej wpisaną do ewidencji działalności gospodarczej 13 lipca 2000 r. pod numerem 28587.

Przedmiotem działalności Spółki jest w szczególności branża wydawnicza oraz organizacja szkoleń.
Ponadto TAXPRESS jest właścicielem dwóch periodyków o tematyce prawno-finansowej tj.:
-,,Przegląd Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych''-
wpisanego do rejestru dzienników i czasopism dnia 28 sierpnia 2000 r.
oraz
-,,Prawo pomocy publicznej''-
wpisanego do rejestru dzienników i czasopism dnia 23 listopada 2006 r.
Oprócz wydawnictwa prasowego, przedmiotem naszej działalności są również publikacje książkowe - głównie komentarze prawne
z zakresu podatkowego prawa samorządowego, ustawy o finansach publicznych - w części dotyczącej jednostek samorządu terytorialnego - oraz szeroko rozumianych procedur podatkowych.
W ramach działalności Spółki Taxpress został wyodrębniony administracyjnie ,,Ośrodek Szkoleniowy Wydawnictwa Taxpress''.
W ramach ośrodka organizowane są szkolenia z problematyki objętej naszym programem wydawniczym. Odbiorcami ofert są głównie pracownicy urzędów jednostek samorządu terytorialnego oraz podległych im struktur organizacyjnych.
W związku z poszerzeniem w ,,Prawie Pomocy Publicznej'' horyzontów wydawniczych o tematykę pomocy publicznej dla przedsiębiorców, w kręgu naszego zainteresowania znalazły się wszelkie podmioty prowadzące działalność gospodarczą w sferze produkcyjnej i usługowej jak również organizacje rządowe o charakterze publiczno - prawnym pełniące rolę udzielających bądź korzystających z tej pomocy.
Wieloletnia działalność zarówno wydawnicza jak i szkoleniowa Spółki Taxpress, spotkała się z szerokim uznaniem i została obdarzona cennym zaufaniem Klientów i instytucji z nami współpracujących.

Listopad - 2019

Ni Po Wt śr Cz Pi So
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zapisz się na bezpłatny newsletter aby regularnie otrzymywać nowości.


Ostatni numer

Sonda

    Tytuł sondy

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym czasopiśmie?


Z internetu

Z prasy

Z telewizji

Od znajomego/znajomej