Zaloguj sięRejestracja
 

O nas

Wydawnictwo Taxpress s.c. funkcjonuje na rynku wydawniczym i      szkoleniowym od 2000 roku. Byliśmy pierwszą firmą w Polsce, która    zapoczątkowała organizację szkoleń z zakresu pomocy publicznej.   Wciąż jesteśmy jedynym wydawnictwem w kraju, właścicielem pisma   w całości poświęconego kwestiom związanym z pomocą publiczną.    „Prawo Pomocy Publicznej” jest na rynku wydawniczym od 2007   roku i co roku zdobywa nowych Czytelników.

Czasopisma

„Przegląd Podatków Lokalnych i Finansów Samorządowych” - miesięcznik   poświęcony tematyce podatków lokalnych wychodzi od 2000 roku.   Jego odbiorcami są służby finansowe jednostek samorządu   terytorialnego.„Prawo Pomocy Publicznej” - dwumiesięcznik poruszający problemy    pomocowe wszedł na rynek w 2007 roku. Publikują w nim    najwybitniejsi specjaliści zajmujący się zagadnieniami związanymi z   pomocą państwa. Odbiorcami zaś są wszyscy, którzy w codziennej   pracy stykają się z niełatwą materią pomocy publicznej.„Prawo Finansów Publicznych – Kontrola Zarządcza i Audyt” - periodyk, którego pierwszy numer ukazał się w lipcu 2011 r. spełnia oczekiwania odbiorców szybkiej i konkretnej informacji na temat bieżących problemów pojawiających się w tej dziedzinie.

Książki

Ważnym elementem naszej działalności są również publikacje książkowe, głównie komentarze prawne z zakresu podatkowego prawa samorządowego, ustawy o finansach publicznych oraz szeroko rozumianych procedur podatkowych.

Szkolenia

Równolegle, obok wspomnianej działalności wydawniczej powstał Ośrodek Szkoleniowy, który zajmuje się kształceniem pracowników jednostek samorządu terytorialnego z całej Polski. Szkolenia obejmują pełen zakres merytoryczny: począwszy od omówienie bieżących zmian przepisów i aktualnych problemów, a kończąc na analizie konkretnych zagadnień prawnych. Ponadto na końcu zajęć uczestnicy zachęcani są do dyskusji i zadawania wykładowcy pytań. Zwykle też prosimy wykładowców, by mailowo, już po szkoleniu odpowiadali na napływające do nas pytania kursantów. Naszymi szkoleniowcami są najlepsi specjaliści z całej Polski. Współpracujemy przede wszystkim z kadrą Uniwersytetu Białostockiego, Uniwersytetu Śląskiego, pracownikami merytorycznymi Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz praktykami z urzędów miast i gmin, Regionalnych Izb Obrachunkowych i Samorządowych Kolegiów Odwoławczych. Wieloletnia działalność zarówno wydawnicza jak i szkoleniowa Spółki Taxpress, spotkała się z szerokim uznaniem i została obdarzona cennym zaufaniem Klientów i instytucji z nami współpracujących.

Listopad - 2019

Ni Po Wt śr Cz Pi So
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Zapisz się na bezpłatny newsletter aby regularnie otrzymywać nowości.


Ostatni numer

Sonda

    Tytuł sondy

Skąd dowiedziałeś/aś się o naszym czasopiśmie?


Z internetu

Z prasy

Z telewizji

Od znajomego/znajomej